3. travnja 2015.

O klubu

Orijentacijski klub Orion osnovan je početkom 2009. godine u Rakovom Potoku kraj Zagreba, a nekoliko godina kasnije sjedište kluba smo preselili u Zagreb. U klubu ima podjednak broj članova iz Zagreba i Rakovog Potoka i okolice.

Glavni prioriteti kluba je rad s mladim i perspektivnim natjecateljima, te razvoj precizne orijentacije.

Članovi kluba aktivno se natječu u orijentacijskom trčanju, a neki se uz to natječu i u preciznoj orijentaciji.

Sudjelujemo na večini natjecanja u Hrvatskoj, a osim toga mladi članovi kluba su nastupali i na natjecanjima u Austriji, Italiji, Mađarskoj, Sloveniji i Švedskoj. Rezultate koje su do sada postigli članovi našeg kluba možete pogledati na našoj stranici s rezultatima.

Ako volite boravak u prirodi, putovanja, te psihičke i/ili fizičke izazove, pridružite nam se. Orijentacija je sport za cijelu obitelj, jer na svakom natjecanju postoje odvojene kategorije za vrhunske natjecatelje i rekreativce, mlade i stare.

Klubom upravlja Upravni odbor u sastavu Ivanka Tišljar, Nikolina Renić i Ivo Tišljar koji je ujedno i predsjednik kluba.

Adresa kluba

OK Orion